Кагамлик-трейл 18.3.18Количество просмотров заметки:

18 березня Клуб любителів бігу “Кремень” запустив весняну трейлову лігу першим з трьох стартів – “Кагамлик Трейл”.
14 крейзі спортсменів зібралися на території розважального комплексу “Івушки”, що гостинно прийняв організаторів заходу.
Бігуни мали здолати 2 милі, що в перекладі на метри – 3200+. Дистанція була тернистою, слизькою та, навіть, мокрою по коліна!!!
Звичайно, що цей старт був не для новачків, а для заядлих бігоманів, яким набридли стандартні дистанції та покриття, для тих, кому були потрібні швидкі та екстримальні яскраві емоції. Поговоримо про переможців.
Свою першість в абсолюті підтвердив діючий чемпіон рейтингу кращих у КЛБ “Кремень” Сергій Година. Намагався наздогнати лідера та “майже” йому це вдалося, але, все ж таки, зайняв другу сходинку Антон Заиченко. А бронзу забрав Василь Коломієць, що останнім часом показує супер результати на Всеукраїнських стартах та невпинно поривається вперед!
Що стосується дівчат, то нікого не здивувала її перемога – чемпіонка Оля Карпенко. Другою прибігла Оля Гонтарь, у наших стартах дівчина новачок, але подейкують, що вона великий фан спорту, це вона і підтвердила! Ну і третьою стала Вікторія Ковальова, теж, на нашу думку, вдале знайомство з роботою клубу любителів бігу.
Особливо дякуємо суддівській та маршаловій бригаді: Galina Radchenko, Сергій Артьоменко, Николай Фень, Олег Кривченко, Сергей Швачко, Лилия Бойко. Cпеціально запрошений фотограф Роман Кучер.
Долучайтеся, то групи RC Kremen. Будь спортивним “по-кременчуцьки”.
29356415_10215508328607119_3578579245087064064_o

Leave a Comment

Рейтинг@Mail.ru